RESET Body and Mind

12985372_577501532424124_7389274446067057990_n

HELSUS aprakstā ir teikts: “Spēcīga, vesela un bagāta valsts veidosies tikai tad, ja tās cilvēki būs viedi, izglītoti, veseli un vienoti”. Šim apgalvojumam pilnībā piekrītam, un tāpēc mūsu darbošanās pamatā ir cilvēka fiziskās, emocionālās un garīgās veselības veicināšana. Ir ļoti labi nodarboties ar dažāda veida garīgām praksēm, taču sākumā ir jātīra un jātur formā savs templis – fiziskais ķermenis. Tas ir pats pamats. Jo tikai fiziski veselā, vingrā, kustīgā un tīrā ķermenī var ienākt miers. Kad ķermenis ir fiziski aktīvi nodarbojies, tad sāk pieklust skaļais prāts, mazinās stress, mazinās vēlme apmierināt dažādas neveselīgas fiziskās baudas (neveselīgs uzturs, atkarības utt.) un galu galā tiek uzlabota veselība, pašsajūta un dzīves kvalitāte kopumā.

Mēs esam par ģimeniskām vērtībām un kopības sajūtu, tāpēc arī mūsu grupu treniņus un jogas nodarbības apmeklē ģimenes, draugi un kolēģi, un ir prieks, ka pa šiem pāris gadiem ir izveidojusies liela, sportiska, aktīva un pozitīvi domājoša RESET ģimene. Tāpēc aicinām mums pievienoties visus interesentus, kas vēlas fiziski aktīvi darboties grupās, jo tas sniedz papildus motivāciju un atbalstu no pārējiem dalībniekiem, kā arī apmeklēt individuālos fitnesa treniņus vai jogas nodarbības, ja grupu nodarbības nav saistošas.

Šajā festivālā piedalāmies tāpēc, ka vēlamies savu darbību popularizēt Jelgavas pilsētas un novada iedzīvotāju vidū. Lai viņiem ir iespēja vairāk uzzināt  par mūsu darbību, kā arī iepazīties ar mums personiski, jo tieši cilvēks veido atmosfēru – gan veikalā, frizētavā vai kafejnīcā, gan arī sporta vai jogas nodarbībā. Esam atvērti jautājumiem un konsultācijām par nodarbībām, kā arī vienkārši jaukām sarunām par veselīgu dzīvesveidu.