Dalībniekiem

PIETEIKŠANĀS HELSUS 2018 IR SĀKUSIES! PIETEIKTIES LĪDZ 15.03.2018.

HELSUS 2018 RISINĀSIES 19. MAIJĀ, UZVARAS PARKĀ, JELGAVĀ.

Kas ir HELSUS festivāls?

HELSUS ir cēlies no angļu valodas vārda Health (par cik festivāls ir starptautisks), kas nozīmē “veselība”. Mēs attiecinām šo vārdu uz cilvēka ķermeņa un gara veselību. Festivāls ir veltīts Ķermenim, Dvēselei, Veselībai un vērsts uz cilvēka pašizziņu, pasaules izziņu, apziņas paplašināšanu, veselīgu un apzinātu dzīvošanu. Ideja sakņojas pārliecībā, ka spēcīga valsts būs tad, ja tās cilvēki būs viedi, spēcīgi kā garā, tā ķermenī un vienoti. Tāpēc festivālā pulcējam cilvēkus un iestādes, kuri rūpējas par cilvēku garīgu izaugsmi, gara un ķermeņa veselību un apziņas izaugsmi. Cilvēkus, kuri mēģina realizēt jaunus sabiedrības modeļus, ieviest jaunas pieejas izglītībā, uzņēmējdarbībā – šeit varam diskutēt par to un rast domubiedrus.  HELSUS garīgums satiekas ar zinātni. HELSUS ir platforma zināšanām. Šeit dzimst jaunais.

HELSUS 2018 tiek veltīts ģimenei tās plašākā nozīmē – SAIMEI

HELSUS 2018 runās par visu, kas ir svarīgs saimes labklājībai un spēkam:

Ģimenes spēcināšana ∙ Ģimenes locekļu  attīstība ∙ Bērni ∙ Vērtības ∙ Attiecības ∙ Fiziskā un garīgā veselība∙ Ģimenes saknes un senči ∙ Tradīcijas u.c.

Speciālisti ir aicināti dalīties zināšanās par tēmu “Saime simtgades ceļos”. Esiet laipni aicināti iesūtīt savus lekciju/nodarbību/darbnīcu piedāvājumus līdz 2018. gada 15.03. elektroniski uz info@helsus.org nodārdot:

1.Organizācijas vai savu vārdu, uzvārdu/nosaukumu

  1. Nodarbības/lekcijas tēmu
  2. Nodarbības aprakstu

Festivāla formāts

Helsus 2018 risināsies vienu dienu (sakarā ar to, ka Pasta salas skatuve tiek rekonstruēta, HELSUS 2018 risināsies Uzvaras parkā).

Dalībnieki tiek aicināti ierasties un pasniegt/nolasīt konkrētas lekcijas, nodarbības uz jau HELSUS sagatavotām lekciju vietām Uzvaras parkā. Ierašanās ar savām teltīm nav nepieciešama, jo Uzvaras parks ir daudz mazāks par Pasta salu.

Uzvaras parkā darbosies 11 norišu vietas, kurās mūsu dalībnieki varēs dalīties ar savām zināšanām.

Gaidīsim jūsu pieteikumus HELSUS 2018 “Saime simtgades ceļos!”