7.12.2017. Meditācijas nodarbība gadumijas noskaņās iekšējam mieram, spēkam un priekam. Valdis Svirskis.

Vienkāršos vārdos izrunāsim vairākus kas, kā un kāpēc par sirds pieeju meditācijai un pašu meditācijas praksi gan vēsturiskajā, gan psiholoģiskajā aspektā.

Kopīgi mācīsimies vingrinājumus, kas varētu noderēt ikdienas solī ceļā uz piepildošāku un harmoniskāku dzīvošanu un darbošanos Jaunajā gadā.

Nodarbības konkrētais saturs veidosies tostarp no jautājumiem / vajadzībām, kuras paudīs nodarbības dalībnieki.

Par vakara viesi – Valdi Svirski:
1998.gadā Valdis iegūst LU filosofijas zinātņu maģistra grādu un vēlāk uzsāk darbu kā filosofijas un reliģisko ideju vēstures pasniedzējs. Savukārt regulāru meditācijas praksi Valdis sāka jau 1994.gadā, pazīstamā meditācijas meistara, grāmatas “Prieka spārni” autora, komponista un mākslinieka Šri Činmoja vadībā. Jau vairāk kā desmit gadus viņš sabiedriskā kārtā vada meditācijas apmācības un prakses, lasa lekcijas garīgās prakses un tās vēstures jautājumos gan Latvijā, gan ārpus tās.
Brīvajā laikā Valdis interesējas par pasaules tautu garīgo prakšu vēsturi, garīgo mūziku un mākslu, mīl skriešanu, mazliet raksta dzeju un zīmē, taču visvairāk viņu iedvesmo iespēja dalīties ar tiem, kas tiecas iepazīt un pilnveidot savu iekšējo pasauli.
Meditācijas nodarbība norisināsies ceturtdien,7.12.2017., plkst. 18:00.
Rīgā, Lāčplēša ielā 36 (Lāčplēša un Kr. Barona ielu stūris).
Durvju kods: 22atslēga2222, 2. stāvs.
Dalības maksa 10 eiro.
Vēlams ierasties 10 min. pirms sākuma. Nodarbības garums aptuveni 2h.
Vietu skaits ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās sūtot SMS uz mob. tālr. 28386668 vai rakstot: lekcijas@helsus.org, norādot savu vārdu un tālr. nr., kā arī nodarbības nosaukumu.

Pieteikties šeit!