23.11. Mani sapņi un resursi. Sanita Aišpure – Dronka.Radošā sevis iepazīšanas nodarbība: mini lekcija + meditācija + radošā vizualizācija

Vai Tu vēl spēj atcerēties, KAS TU BIJI – pirms pasaule Tev iestāstīja, KĀDAM TEV IR JĀBŪT?

Atcerēsimies kopā!

Tavās dziļākajās dzīlēs tas ir ierakstīts.

Tu to zini.

Nojaut.

Reizēm atceries.

Reizēm nenotici, bet gribi atgūt savu drosmi – to sajust un noticēt tam.

Tam, kas Tu esi un vari būt – kā sava vislabākā versija.

Es kā bāka – spīdināšu Tev gaismas ceļu, izgaismošu Tevis paša ceļu – pašam pie sevis.

Iesi Tu. Es būšu blakus.

Uzsākot ceļu, stiprinājumam došu “ceļa maizi”.

Savā ceļā Tu sastapsi to, kas būs gatavs Tev nākt pretim. Ar to arī strādāsim.

Runāsim… bet mazāk, vairāk ceļosi meditācijā, savā bagātajā, neatkārtojamajā iekšējā pasaulē – gan redzamajā, gan neredzamajā. Tad tur sastaptos un savās dzīlēs saklausītos savus SAPŅUS ieliksi radošajā vizualizācijā (mākslas terapijas metode) kā SAVUS RESURSUS, un nobeigumā sanāksim visi spēka aplī un padalīsimies.

Veidosim kopēju gaismas ceļu – sevī atklātajam!

Mini lekciju + meditāciju + radošo vizualizāciju vadīs Mg.psych., klīniskais psihologs Sanita Aišpure-Dronka, ilggadēja lektore, grupu vadītāja, kura par sevi saka:

  • Es esmu sieviete, kas šobrīd visvairāk seko savai DVĒSELEI, un, pateicoties tieši viņai, es savā ceļā esmu sastapusi daudz dažādu brīnumu, mācību, skolu un skolotāju, ieguvumu un zaudējumu, sastapšanos un šķiršanos, atbildes un jautājumus.
  • Es joprojām eju savu Dvēseles ceļu, bet par tām krustcelēm, kas izietas, esmu gatava no sirds padalīties. Strādāju kā klīniskais psihologs (17 gadus), lasu lekcijas, vadu nodarbības, grupas. Esmu beigusi LU kā klīniskais psihologs, studējusi vecmātībā, ielūkojusies dūlu pasaulē un iepazinusi daudz dažādu pašizpētes metožu (mākslas terapija, ievads šamanismā, Berta Helingera sistēmfenomenoloģiskā metode, latviskās pirts gudrības u.c.). Un mans “rokraksts” ir sintezēt, radoši saaust kopā gan dažādās “skolās”, gan dzīvē izzināto – no matu galiem līdz papēžiem, dziļi izdzīvojot to sevī, ap sevi.

Lekcija norisināsies ceturtdien, 23.11.2017., plkst. 18:00
Rīgā, Lāčplēša ielā 36 – 3 (Lāčplēša un Kr. Barona ielu stūris).
durvju kods: 22 atslēga 2222, 2. stāvs.
Dalības maksa 15 eiro.
Vēlams ierasties 10 min. pirms sākuma. Praktiskās nodarbības garums aptuveni 3h.
Vietu skaits ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās sūtot SMS uz mob. tālr. 28386668 vai rakstot: lekcijas@helsus.org, norādot savu vārdu un tālr. nr., kā arī nodarbības nosaukumu.

Pieteikties šeit!