Zigfrīds Lielbārdis – Maigās bioenerģētikas masāža

Jau vairāk kā trīs gadus nodarbojos ar Evas Raihas maigās bioenerģētikas masāžām, kas palīdz: astmas slimniekiem; atbrīvoties no galvas sāpēm; atbrīvoties no virsējo muskuļu sastiepumiem; uzlabot dzīvības enerģijas plūsmu ķermenī; atvieglināt dzemdības; “atbrīvoties no bruņām”; atbrīvoties no emocionālām traumām; hiperaktivitātes mazināšanai.

Esmu skolotājs Balvu Valsts ģimnāzijā. Gan kā skolotājs, gan kā klases audzinātājs es nereti vēroju situācijas, kad bērniem ir vājas kontaktēšanās spējas ne tikai skolā, bet arī ģimenē – tas viņiem traucē mācībās un iejusties klases kolektīvā. Masāžas ir pielietojamas jebkura vecuma cilvēkiem. Maigā bioenerģētika strādā ar visiem cilvēka aspektiem – garīgo, kognitīvo, fizisko un emocionālo.

Festivālā piedalos tāpēc, ka izjūtu aicinājumu palīdzēt citiem un pilnveidot savu meistarību. Festivāla laikā tiks sniegta bezmaksas lekcija par Evas Raihas maigās bioenerģētikas masāžām un iesnu ārstēšanu vienas dienas laikā, kā arī masāžas par nelieliem ziedojumiem.