Zelta aplis

Centrs Zelta Aplis ir vieta kur ir iespēja izzināt sevi,  mācīties, dalīties priekā un pieredzē, satikt domubiedrus, ikdienas steigā apstāties un gūt iekšēju mieru. Tā ir vieta, kur sevi palutināt, uzlabot garastāvokli un veselību.

Šeit notiek dažādas nodarbības ģimenēm ar mazulīšiem, ģimenēm kas ir gaidībās,  pieaugušajiem un bērniem. Notiek arī meditācijas, izzinošas lekcijas, radošās darbnīcas un vēl daudz kas cits!  Un kad dzīvē gadās kāds sasāpējies jautājums un nepieciešama palīdzība vai atbalsts, ir iespēja atnākt un sakārtot emocijas, prātu, saņemt individuālu konsultāciju vai dziedniecisku seansu.

Lai iepazīstinātu ar sevi un šajā festivālā piedāvātu Jums dažādas jaukas iespējas mēs piedalīsimies vesela komanda:

L.Mickevica
Līga Mickēviča
Astroloģe, litoterapeite, mandalu aušanas meistare.
Mandalu aušanu iemācījos intereses pēc. Mani uzaicināja uz semināru, uz to netiku, tāpēc pati sāku vākt informāciju kā to dara. Tagad to mācu darīt citiem, papildus esmu sagatavojusi darbus izstādēm, lai cilvēki iepazīst – kas ir austa mandala.

S.Strele
Sandra Strēle

Mugurkauls – dzīvības enerģijas ceļš
Dzīvojam laikā, kad ir pieejama plaša informācijas par to, kas apliecina – lielā mērā veselība atkarīga no tā, ko runājam, klausāmies, kādu informāciju uztveram, kādās attiecībās esam ar pasauli. Cilvēks vēlas būt vesels. Cik tas ir katra paša spēkos un cik iespējams saņemt palīdzību no citiem?

S.Galina
Sandra Galiņa

Caur daudziem meklējumiem un pieredzēm, sajūtot sevī dievišķo rotaļīgo un paļāvīgo bērnu, plaukstošu ziedu, Sandra seko savai sirds balsij, savai sievietes būtībai. Tas ir ceļš atklāt sevī pasauli, kurā ir tik daudz skaistuma un mīlestības, dodot  impulsus katram pašam atklāt pērles sevī, radoši darbojoties dzīvē kā sajūtu spēlē, gan kopā ar bērniem, gan ar pieaugušajiem.

E.Matulena
Egita Matulēna

Hennas māksliniece. Hennas pastu, ar kuru es zīmēju, gatavoju pati no dabīgiem produktiem, tās sastāvā nav ķīmijas. Gala rezultātā zīmējums ir ne vien skaists, bet arī smaržojošs. Daudzi hennai piešķir pat mağisku spēku un nozīmi, sakot, ka tā ietekmē gan fizisko, gan mentālo ķermeni. Šis bieži kalpo kā iemesls konkrētu un detalizētu zīmējumu izvēlei.

V.Brazauska
Velta Brazauska

Esmu dabas elements. Manī ir kopskati par dažādām enerģijām, ar kurām dzīvo cilvēki, dzīvnieki un citas radības. Es saprotu domas, kā tās ietekmē mūsu dzīvi, un stāstu par domām un domu realizēšanos vai nerealizēšanos dzīvē.

I.Platace
Ida Iveta Platace

Gongu skaņu ietekmē uzlabojas klausīšanās prasmes, mēs kļūstam jūtīgāki ne tikai uz mūziku un skaņu, bet arī emocijām un enerģiju sevī un citos. Spēja klausīties citos pieaug, līdz mēs aptveram, ka mums ir spēja dzirdēt, ko citi saka, un vairs nav svarīgi, cik skaļi viņi runā…

H.Galvanovska
Helēna Galvanovska

Ajūrvēdas masāžu meistare ar sešu gadu praktiskā darba pieredzi. Reiki meistare. Esmu apguvusi un piedāvāju sešus dažādus masāžas veidus.

I.Rancane
Inga Rancāne

Gongu meistare, Reiki skolotāja.
Ar skaņu un mūziku esmu kopā jau no bērnības. Piecu gadu vecumā mamma mani sāka vest uz klavierspēles stundām, skolā mācījos mūzikas novirziena klasē. Manuprāt, mēs visi esam muzikālas būtnes, un visiem mums skaņas un mūzika ir nozīmīga dzīves sastāvdaļa. Tāpēc arī meditācijā mūzika un skaņa ir lielisks pavadonis.

Sanita Malēja
Kundalini jogas skolotāja, vadīs Kundalini jogu, Smieklu jogu  un kustību meditācijas.

Ilze Dātava
māksliniece, aromaterapeite, ievedīs dziedinošo aromātu pasaulē, vadīs aroma terapijas un kroņu darināšanas radošās darbnīcas.