Silvanols

Latvijas zaļās farmācijas uzņēmums “Silvanols” jau teju 24 gadus ražo dabiskas izcelsmes preparātus, lai padarītu dabas dziedinošo spēku tuvāku un pieejamāku cilvēkiem visā pasaulē.

Uzņēmuma dibinātāja, ķīmijas profesore Ieva Leimane izstrādāja unikālu ūdenī šķīstošo gēlu pamatni, uz kura bāzes tika radīti pirmie „Silvanols” oriģinālprodukti. Tā sākās “Silvanols” – tikai ar vienu laboratorijas galdu un bezgala lielu vēlēšanos redzēt sava darba rezultātus.

“Silvanols” ir izaudzis par atpazītu uzņēmumu ar vairāk nekā 50 augstvērtīgu, inovatīvu un efektīvu produktu portfeli. Tā pamatā aizvien ir sākotnējā misija – ražotajā produkcijā pēc iespējas lielākā mērā saglabāt tīrā dabā pastāvošo ārstniecības augu vērtīgās īpašības un nodot dabas visvērtīgākās vielas cilvēkiem viņu dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Uzņēmums lepojas ar Eiropas Labas ražošanas praksei atbilstošu laboratoriju, ražošanas un kvalitātes sistēmu, ko apliecina arī ISO 13485 un ISO 22000 sertifikāti. Tas ir stabils apliecinājums, ka ceļš, kuru mēro “Silvanols”, ved pareizā virzienā – pretī apziņai, ka “Silvanols” radīto produktu drošums ir pierādīts un tie ir ērti lietošanai gan pieaugušajiem, gan arī bērniem.

“Silvanols”, tāpat kā arvien vairāk cilvēku visā pasaulē, vada pārliecība – daba dziedē!