Ragakāpas meditācija

HELSUS ārzemju viesis miera prakses un meditācijas vadītājs Atmo Chaitanya svētdien, 16 oktobrī Ragakāpā aicina uz Dabas meditāciju maņu stiprināšanai.

Atmo ievadvārdi:
Liksim mūsu dažbrīd ļoti drudžainos prātus pie miera un dosimies pie Dabas, pieredzēsim to caur sajūtām. Ik soli pavadot pilsētā, realitāte iegūst tikai prāta prizmu. Prāta asociācijas kavē mūs tieši pieredzēt dzīvi visapkārt. Redzot koku, secinām – koks ir koks, zaudējot jebkādu iespēju to pieredzēt un just. Šim, steigā aizmirstajam, radīšanas vienreizējumam ļauties ir vienkārši – tveram to caur dotajām maņām. Sāksim ar redzi, dzirdi, ožu, garšu un pieskārienu…ar laiku pietuvojoties tiešai apziņas uztverei.

Atgriežoties mežā, mums ir tieša saikne ar pirmavotu, ar mūsu radītāju – Dabu. Pastaigas laikā norisināsies īsas meditācijas, lai “saspicētu” mūsu maņas, atpazītu un izjustu tās. Dalīsimies viens otra pieredzē un mācīsimies.  Tāpat dalīsimies līdzi paņemtajā mielastā, cienāsim viens otru.

Kādam tā var būt dziedēšana, kādam veselīga atpūta, citam brīdis klusuma pirms darbu uzsākšanas. Ļauties Dabai, ļauties enerģijas pirmavotam – tas būs pastaigas ceļš!”

Miera prakses un meditācijas vadītājs Atmo Chaitanyaja interesantus caur Anglijas un Čehijas mežiem vadā jau vairākus gadus. Lai sirdsdarbu veiktu,  zināšanas A. Chaitanyaja ir ieguvis Tantras, Iekšējās enerģijas kultivēšanas un Sevis izziņas mācībās. Šobrīd, zinātājs ir nolēmis atgriezties savā dzimtenē – Latvijā.

  • Aicinām līdzi ņemt palikni, segu, uz kuras varam apsēsties, kā arī auduma gabalu acu aizklāšanai.
  • Turp un atpakaļ braucam ar vilcienu. Izbraukšanas laiks no stacijas “Rīga” plkst. 9.20.  Atgriešanās ~ plkst. 17.00. Informācija par kursēšanas laikiem: http://ow.ly/HtqR304Y3BO
  • Par līdzņemamo mielastu gādājam paši, cienāsim viens otru.
  • Ziedojums organizētājam: 5 Eur
  • Pieteikšanās braucienam un vairāk info: info@helsus.org

Uz tikšanos!

Foto: Vija Silēviča