Meditatīvs ceļojums mūža gadalaiku skaņās

Helsus noslēgumā aicinām visu piedzīvoto, visu pieredzēto iedzīvināt sevī caur skaņām dodoties meditatīvā skaņu ceļojumā.

Četri gadalaiki, četras stihijas, četri posmi cilvēka un ģimenes dzīvē.

Ar pavasari saprotam piedzimšanu, bērnību, pasaules iepazīšanu, kas rit virmojošās ūdens stihijas skaņās, strauta čalās, upju krācēs, jūras šalkoņā. Dzīvība virmo…

Cauri vasarai mūs ved uguns stihijas caurstrāvota jaunība, uzplaukšana, mācības, karjera, izaugsme un ģimenes veidošana.

Mūsu ieguldītā darba augļi redzami rudenī. Cilvēks apzinās savu ģimeni kā vērtību, kas jāsargā. Rudens cilvēka dzīvē apzīmē briedumu, kad nododam savas zināšanas un vērtības nākamām paaudzēm.

Ar ziemas iestāšanos cilvēka dzīvē saprot viedumu un garīgumu. Tai raksturīga gaisa jeb ētera stihija. Tā ir pasaules kārtības pieņemšana, kā arī cilvēkam ir laiks sevis izzināšanai un sapratnei. Pie mums atnāk miers.

Skanēs Leilas šamaniski samtainā balss, gongi, kotomo, kokle, dažādas bungas, zvani, tibetas un kristāla dziedošie trauki, flautas un daudz citi instrumenti!

Mūža gadalaikus skaņās ietērps Leila Alijeva, Inga Rancāne, Ida Iveta Platace, Madara Kalniņa, Inga Graumane unAndris Graumanis.