ManiSlingi.lv

ManiSlingi.lv

ManiSlingi.lv Latvijā jau darbojas devīto gadu un ir uzņēmums, kas iestājas par drošu bērnu nēsāšanu gan dažādās nēsāšanas ierīcēs (slingos, ergonomiskajās somās), gan uz rokām. ManiSligni piedāvā dažādas nodarbības, individuālās konsultācijas, vebinārus par jaundzimušo nēsāšanu slingos un hendlingu jeb jaundzimušā aprūpi. Tāpat ManiSlingi.lv ir vienīgais specializētais interneta veikals un veikals, kas piedāvā plašu klāstu ar drošām nēsāšanas ierīcēm un slingošanas aksesuāriem.

ManiSlingi.lv radījusi, vada un festivālā jūs konsultēs Evita Žvagiņa-Jakobsone – sertificēta bērnu nēsāšanas konsultante („Die Trageschule ®”) un zīdīšanas konsultante (RSU sertifikāts Nr. 2011/26559 ), pēcdzemdību dūla apmācībā, kraniosakrālās terapijas praktizētāja darbā ar zīdaiņiem un sievietēm pēcdzemdību periodā.

Festivālā atbildēsim uz jūsu jautājumiem, konsultēsim par drošu bērna nēsāšanu, nēsāšanas palīgierīču izvēli, piedāvāsim iespēju pamēģināt slingus gan ar savu mazuli, gan ar profesionālu lelli. Māmiņām gaidībās parādīsim kā ar lakatu gaidību laikā var atbalstīt savu punci un kādas tehnikas ar lakatu jeb slingu var pielietot pēcdzemdību laikā.