Līna

Ģimenes psiholoģijas centrs “LĪNA” piedāvā nodarbības grupās: pieaugušajiem, vecākiem, pāriem, bērniem, mammām ar mazuļiem. Individuālas, pāru vai ģimenes konsultācijas: psihologa konsultācijas, psihoterapeita konsultācijas, smilšu terapiju, pāru terapiju, mākslas terapiju. Profesionālās apmācības: PEP mammu mācības, dūlu apmācība.

***

Ģimenes psiholoģijas centru “LĪNA” tā dibinātāja un vadītāja Vita Kalniņa sākotnēji iztēlojās kā psiholoģiska atbalsta un palīdzības saņemšanas vietu jaunām ģimenēm ar maziem bērniem. Kopā ar kolēģēm Vita cerēja, ka ģimenes, kas būs saņēmušas informāciju un palīdzību jau agri, nepieļaus kādas būtiskas kļūdas attiecību veidošanā un savu bērnu audzināšanā. Uzreiz darīt kaut ko „pareizi” tomēr ir daudz vieglāk nekā labot kļūdaino.

Šobrīd, pēc jau gandrīz 14 aktīvas darbības gadiem, esam priecīgi atzīt, ka mūsu pirmie lolotie mazuļi ir jau braši skolnieki, taču joprojām ik pa laikam šīs ģimenes mēdz pie mums viesoties. Viņi nāk satikt viens otru, kā arī mūs, un pats būtiskākais — runāt par attiecībām savā starpā, par to būtisko vienojošo, kas piepilda laimīga cilvēka dzīvi.

“LĪNA” ar saviem piedāvātajiem pakalpojumiem uzticamu speciālistu vadībā var kļūt par vienu no tām retajām drošajām vietām, kur nesteidzīgi vari mēģināt rast harmonisku mieru ar sevi un savām sajūtām, veltīt laiku savam partnerim un runāt par savām attiecībām. LĪNĀ Tu vari pabūt kopā ar savu bērnu, iemācoties ko jaunu vienam par otru, un parādot, cik esat viens otram svarīgi. LĪNĀ Tu vari arī beidzot izdarīt ko tikai un vienīgi priekš sevis — runājot par sevi, saviem pārdzīvojumiem, savu nedrošību vai varbūt savu prieku, atrodot sevī jaunas iespējas un resursus. “LĪNA” tāpat aicina piedalīties izglītojošajās psiholoģiskā atbalsta grupās, kur gūsi ne tikai zināšanas, bet arī jaunus kontaktus ar cilvēkiem, kurus nodarbina līdzīgi jautājumi kā Tevi. LĪNĀ Tu atradīsi atbalstu un iedrošinājumu kādām pozitīvām pārmaiņām savā dzīvē.

Nu jau 7 gadus LĪNAs paspārnē veiksmīgi darbojas arī Psiholoģijas mācību centrs LĪNA, kurā izglītību iegūst ģimeņu atbalsta speciālisti – PEP mammas (jeb pirmās emocionālās palīdzības mammas) un dūlas.

Ģimenes psiholoģijas centrs Līna piedāvā:

Nodarbības grupās:
– pieaugušajiem,
– vecākiem,
– pāriem,
– bērniem,
– mammām ar mazuļiem.

Individuālas, pāru vai ģimenes konsultācijas:
– psihologa konsultācijas,
– psihoterapeita konsultācijas,
– smilšu terapiju,
– pāru terapiju,
– mākslas terapiju.

Profesionālās apmācības:
– PEP mammu mācības,
– dūlu apmācība.