Ilze Dzenovska – Ajengāra hatha joga

Ilze Dzenovska – AJENGĀRA HATHA joga veselībai un apzinātai dzīve.

Joga veselībai un apzinātai dzīvei būs Hatha Ajengāra tradīcijā ar visaptverošu jogas pozu (asanu) praksi, kur asanas formas pilnveide tiks sabalansēta ar precīzām, detalizētām kustībām un apzinātu elpošanu.

Attīstot precizitāti, stabilitāti un reizē atbrīvotību asanas fiziskā līmenī, mēs nokļūstam dziļāk līdz savāktības, viegluma  un skaidrības klātbūtnei prātā. Šai praksē gaidāms pacilājošs izaicinājums, fiziska intensitāte un asanu variācijas atbilstoši klātesošo sagatavotība. Ik katrs vairos spēku, izturību un lokanību, cienot savas robežas.

Ajengāra jogas metode ir daudzpusīga, tā dod plašas iespējas pakāpeniski attīstīt un izkopt jūsu praksi atbilstoši sagatavotībai, veselības stāvoklim un sievietēm un vīriešiem specifiskiem veselības procesiem visas dzīves garumā. Ajengāra jogas metode ir plaša spectra, jo nodrošina piemērotu praksi kā atlētiem, tā senioriem, kā fiziski veseliem, tā tiem, kam nepieciešama terapija pēc traumām vai slimības.

Iepazīšanās prakses gaitā, brīžiem izmantosim minimālu nepieciešamo jogas palīglīdzekļu klāstu, kā arī savstarpēji sadarbosimies. Mēs pieredzēsim kā attīstot spēju noturēt uzmanību pie sava ķermeņa un elpas, mēs vairojam patiesas klātbūtnes pieredzi ikdienā.

Nodarbību vadīs Ilze Dzenovska, starptautiski sertificēta Ajengāra jogas pasniedzēja, sevis izziņas telpas Joga Pa saulei dibinātāja, sertificēta mediatore un apzinātas komunikācijas trennere ar jogas un meditācijas pieredzi 13 gadu garumā.

www.jogapasaulei.com

Ajengāra Hatha joga veselībai un apzinātai dzīvei norisināsies 21.05. plkst. 14.00 -15.00 Fizisko prakšu laukumā.

Savukārt 21.05. plkst. 12:00-13:30 Sevis izziņas dārza kupolā:

Apzināta, empātiska komunikācija – iespēja veiksmīgai konfliktu risināšanai un harmoniskām attiecībām.

Praktiskā darbnīca, kas ļaus apzināti ieskatīties savos valodas un konfliktēšanas ieradumos.  Būs iespēja labāk izprast sevi un otru, izspēlējot empātisku, cieņpilnu un strukturētu komunikācijas procesu. Apzinoties un no malas redzot efektīvus un mazāk efektīvus scenārijus, mums ir iespēja izdarīt izvēli, kas ļauj transformēt ilgstošas bezjēdzīgas cīņas un atbrīvoties no bezspēcības  sajūtas.

Apzinātas un empātiskas komunikācijas prasmes ir balstītas Maršala Rozenberga izveidotās Nevardarbīgas komunikācijas metodē.