HELSUS Ziemassvētku dāvanas ir klāt!

puzuri

Ziemas svētkos dāvā saviem mīļajiem zināšanas un pieredzi!

Piedāvājam iegādāties pirmās biļetes uz HELSUS festivālu 2017 par pazeminātu cenu komplektā ar HELSUS meistaru gatavotām dāvaniņām.
Akcija spēkā līdz 15.12.

Piedāvājumā 4 veidu dāvanas:

9

Grāmata “Vieglākais ceļš kā dzīvot”

Grāmata “Vieglākais ceļš kā dzīvot”, Meibela Katsa un ielūgums uz abām festivāla HELSUS “Ķermenim Dvēselei Veselībai” dienām.  Grāmatā jūs uzzināsiet, kādi ir priekšnoteikumi, lai kļūtu patiesi paši, būtu harmonijā ar dzīvi un sirdsskaidri, kas ir svarīgs apskaidrības stāvoklis. Kas rada sarežģījumus jūsu dzīvē? Atbilde ir: jūs paši! Sapratīsiet ,ka neviena problēma neeksistē ārpus jums un tāpēc jūs spējat par tām uzņemties simtprocentīgu atbildību un izdzēst tās. Grāmata balstīta uz Ho’oponopono: sena Havajiešu piedošanas un transformēšanas prasme, kuras pamatā ir 100% atbildības uzņemšanās par visu, kas notiek mūsu dzīvēs.

Komplekta cena 22 EUR.

3

Ielūgums uz HELSUS festivālu 2017

Ielūgums uz abām festivāla HELSUS “Ķermenim Dvēselei Veselībai” dienām. HELSUS festivālu 2017 veido 7 “dārzi”: Dvēseles&Sevis izziņas, Fiziskās kultūras, Vides, Veselības&Uztura, Bērnu/Izglītības. HELSUS festivāls ir vienreizēja iespēja reizi gadā, divu dienu laikā satikt vairāk kā 200 savas jomas speciālistus vienuviet:Izmēģināt vismaz 15 dažādas fiziskās prakses; Konsultēties pie vismaz 100 speciālistiem;Dzirdēt ap 20 lekcijām gan ar pašmāju gan ārvalstu lektoriem; Izzināt sevi caur vismaz 30 praksēm; Izmēģināt dažādus pirts pērienus un masāžas; Izzināt alternatīvus veidus, kā kārtot ikdienu; Atklāt savu radošo garu daudz un dažādās radošajās darbnīcās.Helsus 2017 risināsies 20. un 21. maijā Pasta salā, Jelgavā.

Vairāk: http://helsus.org/apmekletajiem/

Dāvanas cena 9,50 EUR.

5

Albums Rāmi Riti “Visapkārt Saule teka”

Ineses Kozuliņas albums Rāmi Riti “Visapkārt Saule teka” un ielūgums uz abām festivāla HELSUS “Ķermenim Dvēselei Veselībai” dienām. Diskā skan mūzika dziedinošā frekvencē – 432 Hz.

Ieklausies burvīgajā Dainu meditācijā šeit: https://www.youtube.com/watch?v=mCUi71BZ4fo

Komplekta cena 17 EUR.

7

Austrumu smaržas trifeles

Austrumu smaržas trifeles un ielūgums uz abām festivāla HELSUS “Ķermenim Dvēselei Veselībai” dienām. Smaržas trifele, to sildot virs sveces liesmiņas aromalampā, izplata mājīgu siltu aromātu, radot atbilstošu noskaņu. Lietošana: Ievietojiet trifeli aromalampā virs sveces liesmiņas. Ūdeni pievienot nav nepieciešams. Viena smaržas trifele lietojama vairakkārt. Smaržas trifele Austrumu smarža uzmundrina, sniedz prieka enerģiju un atraisa radošumu. Trifeles sastāvā: vīraka un mirres sveķi, kanēļa un apelsīna miziņas, rožu ziedlapiņas. Tā rotāta ar mandarīna miziņām un dzērveņu sēkliņām. Pievienotas kanēļa, apelsīna, mandarīna, muskatrieksta, kardamona ēteriskās eļļas.

Trifeles gatavo: www.smarzasburviba.lv

Komplekta cena 15 EUR.

Iegādāties dāvanas!