Give & Get

Give & Get – tas nozīmē, ka IKVIENS iesaistītais ne tikai atpūšas un/vai prezentē sevi caur kādu aktivitāti, dzīvesziņu, bet arī dalās tajā, ko prot un mīl darīt vislabāk, vadot meistarklasi, radošo amatniecību ,ekoloģisko dzīvesveidu un daudzpusīgas zināšanas.

Biedrība Give&Get darbojās nu jau diezgan daudzos virzienos. Tomēr tas, kas visus mūs vieno ir mūsu vērtības. Viss ir viens. Mēs katrs viens esam viss un daļa no visa. Visu, kas eksistē un neeksistē caurauž mīlestība. Mēs esam izdarījuši izvēli meklēt un ļaut sev saskatīt mīlestību it visā. Es esmu es un es esmu tu. Ja tu to saproti, arī tu esi es vairāk kā tu spēj iztēloties.

Šogad biedrība uzsvaru liek uz domubiedru festivālu, eko ciematiņu veidošanu un ekomāju būvniecību, holistiskas, neformālas skolas izveidi, ģimenes vērtību un kopābūšanas kopšanu caur dažādām meistarklasēm un pasākumiem, kā arī uz ilgtspējīga un dabai draudzīga dzīvesveida popularizēšanu. Tā kā darbības lauks ir tiešām plašs, tad festivāla ietvaros balstīsimies uz 4 stūrakmeņiem- izglītība, ekoloģisks dzīvesveids, dziedniecība un radošā amatniecība. Iepazīstināsim sīkāk ar vairākiem projektiem, tai skaitā neformālās superskolas projektu, Lucavsalas namiņu, Feju dziednīcu, Viedo māju u.c.

Mēs esam gaismas darboņi, kuri vēlas nest mīlestību pasaulē un šajā festivālā mēs vēlamies apmainīties ar iedvesmas stāstiem, idejām, acu skatieniem un apskāvieniem, lai visi kopā varētu būvēt skaistu tagadni sev un saviem bērniem.