Lita Brambate “Enerģijas elpošana atdzimšanai”

1962.gadā Leonards Orrs atklāja un sāka attīstīt šo metodi,  lielākais lēciens notika no 1972 – 1974.gadam, kad viņš atklāja visefektīgāko veidu kā šī metode darbojas. Autors turpina attīstīt un pilnveidot atdzimšanas elpošanu vēl šodien. Man bija iespēja mācīties un iegūt zināšanas pie viņa Amerikā.

Tas ir ceļš katram pie sevis. Sastāv no divām daļām – savienotā, jeb dziļā elpošana un psiholoģiskā puse, kas ir darbs ar sevi, atbrīvošanās no visa liekā, ko šīs un iepriekšējo dzīvju laikā esam uzvākuši.

Atdzimšanas Elpošana ir spēja elpot ne tikai gaisu, bet arī Enerģiju. Tas ir ļoti dabisks un saudzīgs veids kā  sevi dziedēt. Savienotā ritmā kombinējot ieelpu ar izelpu mēs intuitīvi piepildām sevi ar Kosmisko Enerģiju. Sesijas laikā paplašinās apziņa, cilvēks iziet ārpus prāta stāvokļa. Tā ir absolūta un pilnīga relaksācija, par cik miers un saspringums vienā ķermenī nevar pastāvēt, viss liekais tiek izstumts virspusē, piemēram stress, bailes, pagātnes traumas u.t.t. Līdz ar to dodot iespēju no tā atbrīvoties. Elpojot sajūtas mēdz būt ļoti spēcīgas un katram atšķirīgas, arī katrā sesijā piedzīvotais atšķiras. Esmu pārsteigta cik ļoti dažādas var būt reakcijas, sajūtas un viedokļi par it kā vienu un to pašu nodarbi.

Pēc ilgiem meklējumiem priekš sevis šo metodi atradu kā visspēcīgāko un visefektīgāko, tādēļ arī to piedāvāju citiem. Ir ļoti grūti vārdos aprakstīt kas iekšēji notiek elpojot Enerģiju. Tā ir pāreja absolūti citā apziņas un esības stāvoklī. Tas ir kā dzinējs, kas iedarbina atbrīvošanās slūžas, līdz ar to pēc tam ikdienā process turpinās. Jo vairāk strādājam ar sevi, jo spēcīgāks un tīrāks ir piedzīvotais elpošanas laikā, sesijas paliek ar vien patīkamākas un košākas, dažkārt absolūti ārpus jebkurām robežām.

Ļoti bieži cilvēki izdzīvo atmiņas no bērnības, dzemdībām vai pirms piedzimšanas, arī iepriekšējās dzīves, to kas mums traucē šodien, bet radies senā pagātnē. Lai piedzīvotu atmiņas arī tam ir jābūt gatavam, ir jāsaprot, ka ne jau pagātnes notikumi mūs sāpina, bet gan mēs sāpinām paši sevi ar to, ko par šiem notikumiem domājam un domas ir kaut kas ko mēs varam brīvi mainīt un izvēlēties. Līdz ar to mainās arī visa mūsu dzīve. No negatīvajām domām nav jābaidās, tās var izrakstīt, pretī katrai negatīvai liekot pozitīvu. Mēs neesam mūsu domas, bet mūsu dzīve ir tas ko domājam. Enerģija kļūst par to ko tā domā.

Tā ir pagātnes traumu dziedēšana un apzinātas dzīves uzsākšana, kas ļauj patiesi baudīt un priecāties par dzīvi kāda tā ir un bezgalīgi mīlēt un pieņemt sevi, pasauli un apkārtējos.

Mēs katrs pats esam savas dzīves vadītāji un veidotāji. Esam paši to izveidojuši tādu kāda tā ir uz šo brīdi un, ja kaut kas nepatīk, varam arī mainīt. Tā ir pāreja no upura apziņas uz radītāja apziņu. Paņemt dzīves vadības grožus savās rokās un pilnībā dziedēt savu emocionālo prātu (ķermeni) kamēr sasniedzam stāvokli kad pilnīgi visas mūsu domas un emocijas ir sakļāvušās ar mūsu Garu.

Ļoti svarīgi saprast, ka katrs pats strādā ar sevi, es kā sesijas vadītājs esmu blakus, koriģēju elpu un  dalos ar tiem “ieročiem” un pieredzi, kas man pašai ir palīdzējuši. Atbalstu katru ceļinieku, kā nu tas kurā brīdī ir nepieciešams, bet jāiet ir katram pašam.

Savienotās elpošanas laikā darbojas Enerģija un aizved katru tur, kur viņš ir gatavs doties un sniedz to, kas katram tai brīdī ir nepieciešams. Tā ir fiziska Dievišķā piedzīvošana. Viens cikls ilgst apmēram stundu. Ir konkrēts veids kā tiek kombinētas ieelpas ar izelpām, lai sasniegtu vislabāko rezultātu. Mans darbs ir likt panākt šo perfekto elpu. Patiesībā ir tā – kā elpojam,  tā dzīvojam un tas, ka elpa sākumā nesanāk perfekta norāda uz to, kurā emocionālajā stāvoklī atrodamies un pie kā būtu jāstrādā. Izjūtas var būt ārkārtīgi spēcīgas, gan fiziski, gan emocionāli. Tādēļ neiesaka veikt pilnu elpošanas ciklu, kamēr nav izietas 5 – 10 sesijas ar pieredzējušu elpošanas vadītāju.

Mēs vienmēr esam ceļā, tikai svarīgi kā to uztveram un kādu jūtu un emociju pasauli esam radījuši sev apkārt. Viss sākas ir un pastāv mūsos.