Dāvā sirds labestību Latvijai un pasaulei

Apvienojot savas tīrākās jūtas un domas vienā laikā un virzībā, mēs neizmērojami palielinām pauduma spēku. Tā ir īpaša iespēja un var teikt privilēģija, apzināti un mērķtiecīgi dalīties labvēlībā un iedvesmot uz labo arī citus.

Katrs no mums var veidot jaunu, īstāku sevi un iedvesmot tiekties uz labo ar savu piemēru; kopīgi mēs varam līdzveidot jaunu, labāku dzīvi, pilnīgāku Latviju un pasauli, taču tas ir iespējams vien sākot ar sevi, savu sirdi un pašatdevi.

Lai šīs svētku dienas allaž ir kas vairāk kā oficiālās svinības vai papildus brīvdienas, lai mēs stiprinam un izceļam labāko sevī un labāko visos.

Latvijas Atjaunotnes svētku dienās no 1. līdz 9.maijam
ikviens ir aicināts dalīties un dāvāt savas sirds labestību Latvijai, tās ļaudīm un visai plašai pasaulei sirsnīgā meditācijā, lūgšanā vai pateicībā,
veltot 3 – 7 minūtes reizi, divas vai vairāk kopīgos laikos
plkst. 7.00, 13.00, 19.00, 22.00.

Pasaule top pilnīgāka ik brīdi, kad mēs rodam sevī tiecību darīt labo patiesāk un īstāk kā līdz šim. Labas gribas ierosmes īstenojas vien ar labas gribas cilvēku kopdarbību, tāpēc piedalieties un dalieties ar šo ierosmi, iesakiet draugiem un domubiedriem, pārsūtiet, lai tā aizsniedz ikvienu, kuram tas rūp.

Lai tas kļūst par svētku dāvana mums, mūsu tuvajiem un visai pasaulei!

latvijas-atdzimsanas-sv-2017_1