06.10. Dabiska veselība – sejas akupresūra

Akupresūra ir sena dziedināšanas māksla, kurā izmanto pirkstus, lai stimulētu bioloģiski aktīvus punktus, kas uzlabo visu mūsu organismu, tai skaitā imūno sistēmu. Organismā ir ne tikai asinsvadi un limfvadi, bet arī enerģētiskie kanāli pa kuriem plūst enerģija. No nepareizas sēdēšanas, gulēšanas vai stāvēšanas, no negatīvām emocijām, darbībām un stresa šī enerģija sakrājas kanālos un bloķē enerģijas padevi attiecīgiem orgāniem. Punkti pa meridiāniem ir savienoti ar kādu ķermeņa orgānu. Pārsvarā visi punkti ir jūtīgi, taču paliek sāpīgi, ja rodas problēma ar kādu no iekšējiem orgāniem, ar kuriem savienoti. Pareizi masējot un stimulējot šos punktus, iespējams novērst problēmu un uzlabot konkrētā orgāna darbību.

Sejas akupresūra piegādā enerģiju, uzlabo ādas tonusu, likvidē krunciņas un atjauno atslābušos sejas muskuļus, kā arī normalizē asinsspiedienu, uzlabo asins cirkulāciju un limfas atteci, atslābina muskuļus, remdē sāpes, attīra organismu no toksīniem, sārņiem un citām indēm, uzlabo imūno sistēmu, novērš gremošanas traucējumus, uzlabo smadzeņu darbību, koncentrēšanās spēju un atrisina daudzas citas veselības problēmas.

Seminārā noskaidrosi un apgūsi:

– katra bioenerģētiskā punktiņa izvietojumu uz sejas un uzlabosi fizisko, ētrisko ķermeni un savu izskatu;

– iemācīsies pareizi stimulēt punktus, lai tos aktivizētu;

– noskaidrosi katra punkta uzdevumu un funkciju;

– iemācīsies aktivizēt punktus, lai likvidētu:

1) galvassāpes;

2) bezmiegu;

3) nogurumu;

4) saaukstēšanos – iesnas, klepu.

Seminārā būs pieejami informatīvie materiāli!

 Lektore: Inga Gromova

„Sejas Joga man ir kā Dieva dāvana! Manā dzīvē bija smags lūzuma periods, kura rezultātā es trijās dienās strauji novecoju. Medicīniski to sauc par veģetatīvās nervu sistēmas sabrukumu. Tagad es zinu, ja no sirds lūdz un nožēlo, tiek piedots. Ziniet, Dievs strādā perfekti! Trijās dienās iedeva visu, ko lūdzu. Dievs deva – informāciju, grāmatas un saveda ar attiecīgiem cilvēkiem.

Mana pirmā grāmata par ezotēriku bija metafizika, taču pateicoties Akupresūras terapeitei un Reiki Meistarei no Singapūras es apguvu Sejas Jogu. Visu šo laiku es daudz lasīju un mācījos gan par Austrumu un Āzijas filozofiju, gan par šamaņu kultūru. Secināju, ka visur ir viens, tikai mainās nosaukumi. Austrumos tā ir Prana, Āzijā – Cigun, bet pie šamaņiem savi rituāli. Savelkot visas šīs kultūras kopā sapratu, lai cilvēks saglabātu sevi jaunāku, veselāku un stiprāku, ir jāsakārto enerģētika.

Es piedalījos izcila Ukraiņu jogas meistara pranajamas jogas semināros un privāti konsultējos ar viņu, lai apvienotu un iesaistītu elpošanu savā Sejas Jogā. Esmu pilnveidojusi sevi Nathas jogas retrītos, studējusi Astro-dziedniecības institūtā. Turpinu sevi pilnveidot gan no medicīnas un psiholoģijas skatupunkta, gan no dziednieku puses.

“ZINU, KA VISS, KAS AR MUMS DZĪVĒ NOTIEK, NAV SAKRITĪBAS!”

Lekcijas sākums: plkst.18:00

Tiekamies Helsus telpā, kas atrodas: Rīgā, Lāčplēša ielā 35 (5. jeb jumta stāvs), (Lāčplēša un Kr. Barona ielu stūris). Vietu skaits ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās sūtot SMS uz mob. tālr. 28386668 vai rakstot: lekcijas@helsus.org, norādot savu vārdu un tālr. nr., kā arī lekcijas nosaukumu. Lekcijas garums aptuveni 2h. Vēlams ierasties 10 min. pirms sākuma (plkst.17:50). Dalība: 10 eur.

Pieteikties šeit!