Biodanza

Diāna Stūrmane, Anete Raikova – Biodanza.

Biodanza ir kustībā bāzēta metode, kas izmanto deju kā izpausmes formu, kura padara iespējamu pieredzēt emociju svarīgumu, īpaši jūtas un to izmantot veselīgā kopveseluma atgūšanai.
Vairāki pētījumu rezultāti liecina, ka regulāri apmeklējot biodanza nodarbības, izmainās vairāki organisma psiholoģiskie un bioķīmiskie rādītāji (samazinās testosterons, kortizols, pieaug gamma A imunoglobulins), samazinās stresa rādītāji, palielinās empātijas, apmierinātības ar dzīvi, pozitīva garastāvokļa u.c rādītāji.
Mums visiem piemīt potenciāls dzīvot laimīgu, piepildītu, veselīgu dzīvi, taču ikdienas steiga, ilgstoši uzkrāta spriedze, nepārstrādātas emocijas rada sadrumstalotību gan mūsu ķermeniskajā, gan mentālajā līmenī. Šī sadrumstalotība mūs attālina no dabas dotā dzīves spēka.
Aicinām uz atvērto biodanza nodarbību “Dejo pretim veselībai!”, kur caur kustību mūzikas pavadībā un mijiedarbojoties ar grupu, atbrīvosimies no spriedzes un steigas sajūtas, un savienosimies ar savu dabas doto potenciālu, lai ienestu savā dzīvē vairāk piepildījuma, prieka un harmonijas sajūtas.
Nodarbība norisināsies 20.05., plkst. 14.30-15.30, Fiziskās prakses laukumā. Nodarbību vadīs: Anete Raikova (praktiskais psihologs (Mg.psych), Biodanza skolotāja) un Diāna Stūrmane (Biodanza skolotāja, apguvusi “Biodanza&masāža” metodika, stresa vadības treniņu vadītāja, cienošās komunikācijas treniņu vadītāja). Vairāk kā četrus gadus vada regulāras iknedēļas biodanza nodarbības un padziļinātās tematiskās biodanza meistarklases.
Savukārt 20.05. plkst.12:00 Latvijas biodanza skolotāju asociācijas teltī

PRAKTISKA SARUNA LŪDZU ESI AR MANI!

Vadīs: Antra Sloka-Jakovļeva un Linda Rotberga

Tikai tad, kad esam patiesi ieinteresēti otras personas klātbūtnē, mēs ļaujam mīlestībai būt.

Arvien vairāk ikdienā varam ievērot, kā tuvi vai savstarpēji labi pazīstami cilvēki satiekoties publiskās vietās, kā piemēram kafejnīcā gaidot pasūtījumu, savā starpā nesarunājas, bet mijiedarbojas ar savām mobilajām ierīcēm. Līdzīgas situācijas varam ievērot arī draugu un ģimenes lokā, kad cilvēki ir “it kā” kopā, bet to uzmanība ir virzīta uz attēliem mobilajās lietotnēs vai informāciju par citās vietās esošajiem notikumiem. Kā nepazaudēt patiesu tuvību un mīlestību?

Mēs aicinām jūs uz praktisku sarunu par attiecībām:

  • kur patiesā klātbūtnē pieaug mīlestības spēks,
  • kurās ir iespējams vairāk sadzirdēt, ieraudzīt un sajust ..
  • kad otra klātbūtnē, ir iespējams ieraudzīt sevi šo attiecību spogulī.

Dalīsimies pieredzē :

  • Kā biodanza metode veicina attiecībās kļūt drošākam, patiesākam un klāt esošākam!
  • Kā dejojot izjustais iekšējais pārdzīvojums attīsta drosmi dzīvot ar sirdi, visu ķermeni, un paraudzīties uz dzīvi ar mīlestības acīm.
  • Kā pieņemt un cienīt citus, izjūtot katra cilvēka esamības dziļumus!