18.08. Atklāj savus talantus! Smadzeņu pusložu harmonijas diagnostika

Lektore: Sigita Siliņa

Smadzeņu pusložu  stabilitātes datordiagnostika palīdz izzināt  savas psihes īpašības,  īpatnības, zemapziņas reakcijas stresa situācijās – rezultātā palīdz izmantot dabas dotos talantus, stabilizēt psihi un dzīvot apzināti laimīgāku dzīvi, nepieprasot no savas psihes reakcijas vai darbības,  kas nav tai raksturīgas vai rada diskomfortu.
Metode palīdz atklāt talantus  un tos attīstīt, atrast konkrētas metodes, kā sevi motivēt,  palīdz izvēlēties piemērotāko profesiju vai pielāgoties jau izvēlētajai, palīdz izprast citus un ,galvenais, sevi.

Pēc šīs lekcijas Jūs varēsiet apjaust, kura smadzeņu puslode dominē Jums vai Jums svarīgiem cilvēkiem un kā to izmantot savas iekšējās harmonijas saglabāšanā.

Cilvēkam jau kopš dzimšanas dominē, jeb ir aktīvāka viena no divām / labā vai kreisā/ smadzeņu puslode, daudz retāk var būt līdzīgi aktīvas  abas puslodes, ļoti retos gadījumos, cilvēkam pieaugot, pārdzīvojot ļoti smagus stresa stāvokļus vai traumas, dominējošā puslode var mainīties.
Nav „sliktā” jeb „labā” smadzeņu puslode, katra dominējošā puslode savam īpašniekam dod noteiktas rakstura īpašības, priekšrocības, spējas un talantus.  Ļoti svarīgi ir tas vai cilvēka psihe ir stabila vai nav.
Psihes harmoniju jeb stabilitāti lielā mērā nosaka saskaņotība jeb „sadarbība” starp labo un kreiso smadzeņu puslodi.

Par Sigitu

Akupunktūras ārste, psihoterapeite. Aurasomas krāsu terapijas konsultante,
NLP trenere, astroloģe. Medicīnas centra „Asola” vadītāja.
”Holistiskās medicīnas un naturopātijas asociācijas” sekretāre. Smadzeņu pusložu saskaņotības un stabilitātes datordiagnostikas speciāliste.

Lekcijas garums aptuveni 1,5h.
Dalība: 10 eur.

Pieteikties šeit!