8.12. Sakrālā ģeometrija un pašatklāsme. Dvēsele.

Ejot Garīgās izaugsmes ceļu, katrs agrāk vai vēlāk saskaras ar jautājumu: kāda metode man ir vispiemērotākā, lai sasniegtu augstākus un smalkākus Esamības līmeņus, apziņas paplašināšanu? Ieskicēšu vienu no senajām Garīgās Izziņas ceļa atslēgām – Sakrālās ģeometrijas taku kā varenu rīku pašatklāsmei, lietu patiesās dabas izpratnei un Galīgās Realitātes sasniegšanai. Pieskaroties vispārējiem Sakrālās ģeometrijas principiem, ieskatīsimies Dvēseles izziņā kā to traktē ezoteriskā filosofija. Dziļākai izpratnei patiesiem interesentiem rekomendēju paņemt līdz: cirkuli, zīmuli, lineālu un papīru.
Vairāk par Sakrālo ģeometriju šeit:
http://sakralageometrija.lv
Kaspars Rikards par sevi.
Esmu ar arhitekta izglītību, un ikdienā savās lekcijās nodarbojos ar Garīgās arhitektūras būvēšanu, ar strukturētas un ietverošas domāšanas jeb Mentālā plāna attīstīšanu kā būtisku priekšnoteikumu augstākā uzdevuma izpildīšanai šeit un tagad – kosmiskās evolūcijas plāna realizēšanā.
Tiekamies Helsus telpā: Rīgā, Lāčplēša ielā 35, jumta stāvā (Lāčplēša un Kr. Barona ielu stūris). Nodarbības sākums plkst. 18.00. Vēlams ierasties 10 min. pirms sākuma. Nodarbības garums aptuveni 2h.
Vietu skaits ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās sūtot SMS uz mob. tālr. 28386668 vai rakstot: lekcijas@helsus.org, norādot savu vārdu un tālr. nr., kā arī nodarbības nosaukumu. Dalība: 10 eur.
 Diagrammas avots:
http://sakralageometrija.lv
https://www.facebook.com/Sakr%C4%81l%C4%81-%C4%A3eometrija-1663733213892649/

 

Pieteikties šeit!