30.11.2017. Trauksmes un stresa nozīme personības attīstībā. Baiba Gerharde.

Nemiers un satraukums ir signāli, kas rāda, ka dzīve izaicina, tā nonākusi grūtībās, kas liek sevi mainīt, lai tās atrisinātu. Savukārt, pārvarētas grūtības, rada prieku, gandarījumu, enerģijas pieplūdumu. Tādā veidā, piedzīvojot un pārvarot spriedzes situācijas, cilvēks nobriest, kļūst varošāks, pašpaļāvīgāks.

Seminārā runāsim par to, kā trauksme palīdz ieraudzīt un izprast personības apslēptās puses un sev neatzītās jūtas, sniedzot pārmaiņu iespējas. Pieskarsimies arī veģetatīvās nervu sistēmas izpausmēm un dažādām dzīves grūtībām jeb stresa situācijām, un to ietekmei uz veselību. Vēlos, lai nodarbība iedrošina nebaidīties no nepatīkamām un satraucošām izjūtām, bet iedrošina uzdrīkstēties tās izpētīt, lai tā rosina vairāk sevi iepazīt un rast ceļus, kā sevi pilnveidot.

Lektore Dr. Baiba Gerharde, psihodinamiskā psihoterapeite. Strādā savā privātpraksē jau 19. gadus, ir strādājusi arī Jelgavas psihiatriskajā slimnīcā „Ģintermuiža” un RSU Psihosomatikas klīnikā.

Lekcija – seminārs norisināsies ceturtdien, 30.11.2017., plkst. 18:00
Rīgā, Lāčplēša ielā 36 (Lāčplēša un Kr. Barona ielu stūris), 2.stāvā.
Durvju kods: 22atslēga2222, 2. stāvs.
Dalības maksa 10 eiro.
Vēlams ierasties 10 min. pirms sākuma. Lekcijas garums aptuveni 2h.
Vietu skaits ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās sūtot SMS uz mob. tālr. 28386668 vai rakstot: lekcijas@helsus.org, norādot savu vārdu un tālr. nr., kā arī nodarbības nosaukumu.

Pieteikties šeit!