15.09. Vīrietis vai sieviete – kuru lomu spēlē TU?

Cilvēki apvienojas, pateicoties savai līdzībai, un attīstās, pateicoties savām atšķirībām (Virdžīnija Satīra).

Vai nereti nav tā, ka es, sieviete, esmu pamatīgi „iebraukusi” vīrieša lomā, uzņemoties to, ko man nevajadzētu uzņemties? Un kā ar vīriešiem un viņu lomām? Lai šķetinātu šo jautājumu runāsim par:

  • „cilvēkbūtnes” īpašībām un piecām maņām, pieskarsimies prāta, saprāta un dvēseles dažādajiem aspektiem;
  • iesim līdz vīrieša un sievietes atšķirībām un tam, kas viņus vieno. Uzzināsim, kā to visu izmantot, lai nezustu enerģija, dzīvesprieks un saskaņa ar apkārtējo pasauli.
  • nonāksim pie galvenā – pie lomām, ko spēlējam.

Kā būt dabiskam un spēt atšķirt nevajadzīgās lomas?

Kas ir tās  “pogas”, ko apkārtējie ieslēdz? Kā mēs paši varam tās izslēgt vai pieņemt par vērtīgām? Sievietes un vīrieša loma partnerattiecībās – kur katrs rod spēku un kā palīdzēt un ļaut katram būt savā dabiskajā lomā vai jau apzināti – vēlamajā lomā? Runāsim par partneru attiecībām balstoties uz Visuma likumsakarību izpratni, kā tās veidojas, kādai jābūt kārtībai tajās. Kas mums ir jāiemācās?  Kādi esam vai tikai domājam, ka esam tādi?

Kādas ir mūsu iespējas sevi pilnveidot un kāpēc mums jāattīstās? Kā mainās mūsu attiecības, kad kļūstam apzināti?

Lektore: Viktorija Portere – sertificēta mediatore, specializējusies pāra attiecību un ģimenes jautājumos, praktiskā psiholoģe, studējusi astroloģiju, vēdas, zvērināta advokāte.

Savā 25 gadu praksē esmu novērojusi, ka liela daļu ģimeņu, pāru, vecāku un bērnu savā starpā strīdas, jo klausoties tie nesadzird viens otru un paši sevi. Tādēļ no advokatūras pievērsos mediācijas ceļam, kļūstot par vidutāju. Mans zināšanu ceļš vijas caur savu pieredzi, vēdu izzināšanu, dziedniecību, kosmozofiju un jurisprudenci.

Tiekamies Helsus telpā, kas atrodas: Rīgā, Lāčplēša ielā 35 (5. jeb jumta stāvs), (Lāčplēša un Kr. Barona ielu stūris). Vietu skaits ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās sūtot SMS uz mob. tālr. 28386668 vai rakstot: lekcijas@helsusfestival.com, norādot savu vārdu un tālr. nr., kā arī lekcijas nosaukumu. Vēlams ierasties 10 min. pirms sākuma. Lekcijas garums aptuveni 1,5h. Dalība: 10 eur.

Pieteikties šeit!