22.03.2018. Problēma? Tīrā bērnu spēle! Inta Santa.

Problēma? Tīrā bērnu spēle!

 

Problēmas, neatrisināmi jautājumi, nesasniedzami mērķi mēdz paņemt no mūsu dzīves gana daudz enerģijas. No tā var rasties nogurums, stress vai pazemināta pašapziņa. Risinājums ir meklējams…. risinājumā!

Kā būtu, ja uz kādu no šiem aktuālajiem, prātu aizņemošajiem jautājumiem, paskatītos no cita skatu punkta?

Šoreiz piedāvāju izmantot Skotijas ekokopienā radītu galda spēli- Transformācija spēli, lai gūtu atklāsmes, izprastu šķēršļus un veidus un nepieciešamos resursus to pārvarēšanā. Iespējams- spēle, tas šķitīs nenopietni, tomēr pieredze rāda, ka tieši šis var būt veids, kā izkāpt no ierastā “problēmu- risinājuma” rāmja un ieraudzīt pavisam citas, līdz šim neredzētas situācijas šķautnes. Nākot uz šo nodarbību, lūgums “ņemt līdzi” kādu savu problēmu (vairāk info saņemsi, piesakoties uz nodarbību).

 

Inta Santa ir izaugsmes veicinātāja/koučs un kopš 2013.gada ir akreditēta Transformācijas spēles fasilitatore  (Innerlinks) un kopš 2014.gada ir starptautiski sertificēta eneagrammas trenere (ICTA) un piedāvā gan dažu stundu, gan vairāku dienu izaugsmi veicinošas nodarbības gan individuāli, gan pāriem, gan grupām.

Lekcija – seminārs norisināsies ceturtdien, 22.03.2018., plkst. 17:00.
Rīgā, Lāčplēša ielā 36 (Izglītības centra Saskarsme telpās), 2. stāvā. Durvju kods: 22atslēga2222.
Dalības maksa 10 eiro.
Vēlams ierasties 10 min. pirms sākuma.
Lekcijas garums aptuveni 2h.
Vietu skaits ierobežots, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, sūtot SMS uz mob. tālr. 25401905 vai rakstot: lekcijas@helsus.org, norādot savu vārdu un tālr. nr., kā arī nodarbības nosaukumu.

_____________________________

Atsauksmes par šo nodarbību:

“Ieguvu apliecinājumu savam ceļam. Es atgriezos turpat, kur biju sākumā. Bet jau ar pavisam citu enerģiju”

“Šī spēle ir jāņem nopietni. To nevar tā vienkārši kaut kā pa jokam uzspēlēt. Tur vajag koncentrēties un darīt pavisam īpašā vietā.”

“Es pavisam noteikti vēlos to spēlēt vēl. Un tad jau pilnajā versijā.”

“Pārsteidzoši. Tie jautājumi. Tik precīzi.”

“Atnācu ar domu, ka man jau nav nekā, ko risināt, paskatīšos tikai. Tomēr, nē. Ieguvu ko pavisam vērtīgu sev.”

“Zinu, ko šovakar darīšu. Pavisam noteikti.”

“Es jau domāju, ka tā būs. Ka būs tāda urķēšanās un mierā nelikšanās. Gribēju no tās izvairīties. Neizdevās. Un labi, ka tā.”

“Tās pēdējās kārts teksts. Tas bija visvērtīgākais!”