21.11. BĒRNI. ĢIMENE. DZIMTA.

Aleksejs Meredovs un Natālija Čehovska

BĒRNI. ĢIMENE. DZIMTA.

Jebkuras attiecības – tas ir darbs. Harmoniskas attiecības – tas ir smags darbs ar sevi.

Ģimene – tas ir veidojums, kura pamatus zemapziņā ieliek jau mūsu senči un vecāki, bet sienas, iekšējo apdari un dizainu mēs veidojam kopējā radošā darbā ar visiem ģimenes locekļiem. Kā uzcelt skaistu un harmonisku ēku, kuras sienās visa ģimene jutīsies komfortabli? Kāda kuram tajā loma? Vai eksistē likumi vai noteikumi laimīgu ģimenes attiecību veidošanai?

Par šo un daudz ko citu no personiskās pieredzes Aleksejs Meredovs un Natālija Čehovska padalīsies kopīgā lekcijā.

ALEKSEJS MEREDOVS

Vēdiskais psihologs, Reiki rietumu un austrumu sistēmas meistars, jogas pasniedzējs. Vēdisko un tantrisko aizsargmantru, Ajūrvēdas speciālists.

Starptautiskā vēdiskās kultūras centra “ATMA” prezidents. Latvijā cienīts un gaidīts vēdisko zināšanu speciālists un skolotājs.

16 gadu vecumā indiešu templī (ašramā) pieņēma mūka dzīves veidu un vairāk kā 14 gadus padziļināti apguva senos garīgos rakstus un prakses. Saņēmis bramanisko iesvētību vienā no senākajām vēdiskajām tradīcijām. Kopš 2006. gada vada starptautisko centru „ATMA”, kur kopā ar saviem skolēniem gatavo jogas, meditācijas, pranajamas, Reiki, vēdiskās filozofijas, hiromantijas, astroloģijas, numeroloģijas, ajūrvēdas speciālistus.

NATĀLIJA ČEHOVSKA

Vēdiskās hiromantijas un numeroloģijas meistare. Praktizējoša speciāliste bērnu psiholoģijā un pedagoģijā.

Starptautiskā vēdiskās kultūras centra “ATMA” organizatore. Latvijā jau iemīļota sieviešu programmu lektore – sieviešu tantras praktiķe un pasniedzēja.

Jau kopš bērnības, sava tēva vadībā, nopietni apguvusi jogas zinības, vēlāk kļuvusi par hiromantijas meistari un studējusi vēdiskos rakstus. Ieguvusi pedagoģisko un muzikālo izglītību, ir 23 gadu darba pieredze ar pirmskolas vecuma bērniem. Krimā izveidojusi un vairāk kā 10 gadus vadījusi privāto bērnu atveseļošanās sistēmu “Simeiz”. Ik vasaru Evpatorijā, centra “ATMA” ašramā, kopā ar A.Meredovu organizē jogas retrītus.

Lekcija notiek sadarbībā ar Vēdiskās kultūras centru ATMA Latvijā (www.atma.lv),

noslēdzot Alekseja Meredova un Natālijas Čehovskas novembra vieslekcijas Rīgā. Lekcija risināsies krievu valodā.

Lekcijas sākums: plkst.18:00. Vēlams ierasties 10 min. pirms sākuma. Lekcija risināsies Helsus telpā: Rīgā, Lāčplēša ielā 35, jumta stāvā (Lāčplēša un Kr. Barona ielu stūris). Vietu skaits ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās sūtot SMS uz mob. tālr. 26472202 vai rakstot: lekcijas@helsus.org, norādot savu vārdu un tālr. nr., kā arī lekcijas nosaukumu. Lekcijas garums aptuveni 2h. Dalība: 10 eur.