2.11. Tuvība attiecībās un grūtības būt tuvu, grūtības uzticēties un atvērties otram cilvēkam. Baiba Gerharde

Ar grūtībām būt tuvu saistītas daudzas attiecību problēmas – neuzticēšanās un vēlme kontrolēt, šķiršanās un pamešanas bailes, gatavība ātri apvainoties, intereses zudums par otru, kad tas pievērš uzmanību, un intereses atgriešanās, kad otrs distancējas vai pievērš uzmanību kam citam, arī grūtības atvainoties un izlīdzināt domstarpības, u.c.

 

Lekcijā – seminārā dziļāk pētīsim spēju būt tuvu, tās izcelsmi un veidošanos, tās nozīmi cilvēka personībā un arī veselībā. Runāsim arī par tuvības grūtību pārvarēšanas ceļiem un iespējām. Uzdrīkstēšanās būt atvērtam un spēja izturēt distanci, panest šķiršanās sāpes ir būtiski laimīgu partnerattiecību priekšnoteikumi.

 

Šīs nodarbības mērķis ir tuvināt katru tās dalībnieku spējai būt patiesākam, iecietīgākam un labākām attiecībām ar partneri un bērniem.

 

Lektore Dr. Baiba Gerharde ir psihodinamiskā psihoterapeite. Strādā savā privātpraksē jau 19. gadus, ir strādājusi arī Jelgavas psihiatriskajā slimnīcā „Ģintermuiža” un RSU Psihosomatikas klīnikā.

Lekcija – seminārs risināsies ceturtdien, 2.11.2017., plkst. 18:00
Rīgā, Lāčplēša ielā 36 – 3 (Lāčplēša un Kr. Barona ielu stūris), 2. stāvā.
Durvju kods: 22 atslēga 2222.
Dalības maksa 10 eiro.
Vēlams ierasties 10 min. pirms sākuma. Nodarbības garums aptuveni 1.5 – 2h (ieskaitot jautājumus).
Vietu skaits ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās sūtot SMS uz mob. tālr. 28386668 vai rakstot: lekcijas@helsus.org, norādot savu vārdu un tālr. nr., kā arī nodarbības nosaukumu.

Pieteikties šeit!