22.09. Tavs krāsas un skaņas spēks

Zemapziņa ar mums runā dažādos veidos un viens no veidiem – caur krāsām. Lekcijā Tev būs iespēja izvēlēties savu krāsas pudelīti, pasmaržot savu krāsu un uzzināt – ko tava zemapziņa runā caur šo krāsu par tavu spēku. Lekcijā Santa runās par krāsu, sasaistot to ar grieķu un romiešu dievu arhetipiem, tas viss runā par mūsu pamatspēku, galvenais to atpazīt un izmantot.

Māris skandinās čakrafonu un būs iespēja atrast savu spēka toni šajā instrumentā. Ar dziedinošo un harmonizējošo mūziku iesēsim un iestiprināsim sevī sava spēka sēklu, lai mēs apzinātos, sajustu un spētu izmantot savu spēku, kas mīt mūsos jau kopš mūsu pirmssākumiem.

Lekciju vada Santa un Māris Pīlāči. Santa ir sertificēta astroloģe, LASTRA (Latvijas astrologu asociācijas) valdes locekle, sertificēta krāsu terapeite (Anglijā radīta metode – AURA SOMA) un Holodinamikas praktiķe. Māris ejot savu garīgās attīstības ceļu, ir uzkrājis lielu personīgās transformācijas pieredzi. Tā ir spēcīgi attīstījusi Māra sajūtas un maņas, kas ir ļoti svarīgas praktizējot skaņas masāžu. Pāris ikdienā strādā gan komandā, gan atsevišķi, veido savas nometnes un nodarbības, daloties savās zināšanās ar citiem, palīdzot sadzirdēt savu Dvēselīti.

HELSUS Telpa atrodas: Rīgā, Lāčplēša ielā 35-16a (5.stāvs), (Lāčplēša un Kr. Barona ielu stūris).

Lekcijas sākums plkst. 18:00.

Vietu skaits ierobežots, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās sūtot SMS uz mob. tālr. 26472202 vai rakstot: lekcijas@helsusfestival.com, norādot savu vārdu un tālr. nr., kā arī lekcijas nosaukumu.

Vēlams ierasties 10 min. pirms sākuma.
Lekcijas garums aptuveni 1,5h.
Dalība: 10 eur.

Pieteikties šeit!