09.02. Iniciācija. Dr. Jānis Ozols

Vārds “iniciācija” arvien biežāk parādās sarunās,  dažādos mūsdienu literatūras avotos, kā arī ezotēriski okultajā un arī ikdienas praksē.

Lekcijā apskatīsim jēdziena “iniciācija” definīciju un tās izpratni dažādās sabiedrībās un organizācijās pagātnē un šodien.  Kas ir atšķirīgais un kopīgais atkarībā no tās mērķa, cilvēku kopuma un veicēja. Analizēsim iniciācijas pakāpes, kādas iespējas tās sniedz saņēmējam un organizācijai, vai cita veida sabiedriskai formācijai.

Jānis Ozols ir ārsts – psihoterapeits, medicīnas zinātņu doktors, sabiedrisks darbinieks, 25 gadus strādājis kā ķirurgs, studējis astroloģiju, dažādas ezoteriskās zinātnes, Reiki skolotājs ar tiesībām veikt visu pakāpju iniciāciju.

Vairāk par Dr. Ozolu: http://www.ozolapsihoterapija.lv

Tiekamies Helsus telpā, kas atrodas: Rīgā, Lāčplēša ielā 35 (5. jeb jumta stāvs), (Lāčplēša un Kr. Barona ielu stūris). Vietu skaits ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās sūtot SMS uz mob. tālr. 26472202 vai rakstot: lekcijas@helsus.org, norādot savu vārdu un tālr. nr., kā arī lekcijas nosaukumu. Lekcijas garums aptuveni 1,5 h. Vēlams ierasties 10 min. pirms sākuma. Dalība: 10 eur.

 

Foto:http://www.wallpaperswide.us

Pieteikties šeit!