03.11. Kā apjaust un īstenot savu šīs dzīves misiju?

Katram cilvēkam, nākot uz šo zemi, ir sava misija. Mums jāiegūst noteikta dzīves pieredze, kas nepieciešama dvēseles garīgajai attīstībai. Bet, ierodoties pasaulē , šī apņēmība tiek sociālajā vidē sagrozīta. Īsti neatceramies, kas tas bija, ko es šeit vēlējos paveikt? Jautājums ir – vai mākam sadzirdēt savas Dvēseles balsi, ļaujamies tās vadībai, sekojam Sirds aicinājumam? Dažkārt mēs ieklausāmies sevī, bet citkārt mētājamies kā salmiņš ūdens krācēs, nesaprotot – uz kurieni un kāpēc mūs nes.

Lekcijā runāsim par to, kā atrast savu šīs dzīves misiju: – caur bērnības sapņiem; – caur dzīves pieredzi; – caur tajā gūto mācību.
Lekciju vada zintnieks Voldis Prancāns. Biedrības Viedums vadītājs, bijis kultūras darbinieks, režisors, Liepājas kultūras komisijas priekšsēdētājs. Beidzis Starptautisko profesionālās dziedniecības akadēmiju. Vispasaules dziednieku un ekstrasensu līgas sertificēts dziednieks. Apkopojis dažas citu seno tautu zināšanas par cilvēka būtību, atradis to sakarības ar baltu dzīvesziņu un Dievatziņu, atspoguļojumu dainās, kas ļauj labāk izprast latvietību, meklēt savu Laimi.

Lekcija sākas: Plkst.18:00

Tiekamies Helsus telpā, kas atrodas: Rīgā, Lāčplēša ielā 35 (5. jeb jumta stāvs), (Lāčplēša un Kr. Barona ielu stūris). Vietu skaits ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, sūtot SMS uz mob. tālr. 26472202 vai rakstot: lekcijas@helsus.org, norādot savu vārdu un tālr. nr., kā arī lekcijas nosaukumu. Lekcijas garums aptuveni 2h. Vēlams ierasties 10 min. pirms sākuma. Dalība: 10 eur.

/Par iespējām konsultēties ar Voldi Prancānu pirms lekcijas  var vienoties individuāli, zvanot t.28220399, un vienojoties par vietu un laiku 03.11. Par cik Voldis Prancāns ir no Liepājas, iespējams, kāds šo iespēju vēlēsies izmantot./

Foto:http://www.erikjohanssonphoto.com/

Pieteikties šeit!