02.02. Astroloģija. Edijs Spāre.

Astroloģiju ir teju katrs no mums kaut reizi savā dzīvē pielietojis, lai uzzinātu kādu sev interesējošu jautājumu. Šoreiz paskatīsimies uz astroloģiju no dažādām pusēm, kā arī uzzināsim ko vairāk par savas zīmes centrālo sūtījumu.

Lekcijā runāsim par:
Kāds ir katras zodiaka zīmes centrālais sūtījums un dzīves aicinājums?
Ko būtu nepieciešams visvairāk risināt un piepildīt?
Kā būtu nepieciešams uztvert astroloģiskās kartes simbolu skaidrojumu?
Kā varam izmantot astroloģiskās kartes rādījumus pat, ja tie šķiet negatīvi un neharmoniski?
Ar ko atšķiras harmoniskie no neharmoniskiem aspektiem?
Vai veicās tikai tiem, kuriem ir harmoniski aspekti?
Vai astroloģiskajā kartē rakstītais ir akmenī cirsts?
Kāda bija astroloģija pagātnē un kāda ir tagadnē – kādas ir atšķirības un kā vajadzētu tulkot astroloģiskās kartes mūsdienās?

Edijs Spāre ir viens no vadošajiem Latvijas astrologiem, konsultē kopš 1995. gada, mācījies pie tādiem dižgariem kā S.A. Vronski, M. Levina, B. Izraiteļa, E. Kašeņinas, Noela Tila, T. Mitjajeva un citiem.
Pasniedz medicīnisko astroloģiju un astro psiholoģiju, praktizē dziednieciskās masāžas, kuru laikā izmanto metālu terapiju, dažādu ziedu esences, adatu terapiju, aromaterapiju.
http://edijsspare.lv/

Tiekamies Helsus telpā, kas atrodas: Rīgā, Lāčplēša ielā 35 (5. jeb jumta stāvs), (Lāčplēša un Kr. Barona ielu stūris). Vietu skaits ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās sūtot SMS uz mob. tālr. 26472202 vai rakstot: lekcijas@helsus.org, norādot savu vārdu un tālr. nr., kā arī lekcijas nosaukumu. Lekcijas garums aptuveni 1,5-2 h. Vēlams ierasties 10 min. pirms sākuma. Dalība: 10 eur.


Attēls no:https://github.com/DaWoody/Astrology-JS

Pieteikties šeit!